Flexi Tatil’e Hoşgeldiniz 

Me Travel Turizm Tic Ltd.Şti ; olarak 2014’den bugüne turizmin her alanında faaliyet gösteren firmamız, bünyesindeki www.flexitatil.com, ile sektörün her alanında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Yurt içinde ve yurt dışındaki bütün otellerle ve uçak firmalarıyla, kongre, seminer, toplantı organizasyonları, Mavi yolculuklar ve eğitim seminerlerini tecrübeli personelimiz ve kaliteli altyapımızla düzenlemekteyiz.

Me Travel Turizm Tic Ltd.Şti  Poppy Travel  ; TÜRSAB’a A-10658 belge numarasıyla ile bağlı bir kuruluştur. İnternetten online satış imkanına sahip olan Me Travel Turizm Tic Ltd.Şti, Türkiye’nin her yerinden siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz; Sektöründe etkin, katılımlı, müşteri odaklı çalışmalar yaparak sadece ulusal değil uluslararası alanda da kendisine bağlı kuruluşlar ile çalışma alanlarına yeni değerler katmak ve Sloganımıza uygun Düşlediğiniz tatil seçeneklerini yaratabilmektir. 

 

Vizyonumuz; Çalışmalarını ileri teknolojinin gerekleri ile birleştirerek, toplam kalite yönetiminin gerektirdiği takım çalışmasını ön plana çıkarmak ve nihayetinde müşteri odaklı çalışmalar yapmak suretiyle en ileri seviyede müşteri memnuniyeti yaratmak.

 

Bu amaçla kurulmuş olan 7/24 çalışan kadromuzla  sizlere hizmet vererek var olmaktan onur duyarız

 

Saygılarımızla 

Flexi Tatil

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!